Royal Grass® EXCLUSIVE

               Royal Grass® EXCLUSIVE ir viens no diviem ( arī XPLAY) mūsu piedāvātajiem modeļiem labiekārtošanas nolūkiem, kam pareizai tā kalpošanai ir obligāti vajadzīgs smilts pildījums. Atšķirībā no vairuma mākslīgo zālienu, EXCLUSIVE modelim nav iestrādāta ''pērnā zāle'' sakņu zonā, kas palīdzētu stiebriņiem noturēties vertikālā pozīcijā. Smalki un lokani zāles stiebri 3 dažādās zaļās nokrāsās veido perfektu zālienu. Izsmalcinātā zāliena stiebru nokrāsa, blīvums un izcili dabīgais izskats nodrošina tās ekskluzivitāti pār konkurentu modeļiem. Šis modelis ir mūsu piedāvājumā no 2006 gada, turklāt, laika gaitā, sekojot līdzi inovāciju attīstībai, ir piedzīvojis būtiskas izmaiņas: ieviests V-veida stiebriņš, MiNT tehnoloģija, kas novērš nedabīgu spīdumu. EXCLUSIVE būs izcili piemērots uzstādīšanai gan nelielā piemājas pleķītī gan lielākos laukumos, kur kaut kāda iemesla dēļ rodas problēmas ar dabīgo zāli. Tā kā smilts pildījums ir obligāts, šis modelis nebūs piemērots uzstādīšanai iekštelpās vai uz balkona un terases. Svaigākās datu lapas un tehniskais apraksts zemāk:

   datasheet-royal-grass-exclusive-30.pdf                       productsheet-royal-grass-exclusive-30.pdf

Royal Grass® "EXCLUSIVE" galvenās īpašības:

 • Vajadzīgs smilts pildījums
 • 37mm gari stiebriņi
 • 3 dažādu zaļu nokrāsu stiebriņi piešķir zālienam dabīgu toni
 • Ugunsdroša , pie nosacījuma, ka daļēji pildīta ar kvarca smiltīm ( sk. datu lapu)
 • Piemērota uzstādīšanai ārpus telpām
 • MiNT tehnoloģija novērš nedabisku spīdumu
 • V-SHAPE ( V-veida stiebriņi) palīdzēs zālienam būt noturīgam pret noliekšanos

Vērtējums ( no * līdz *****)

 Maiga un patīkama****
 Kupla un pilnīga***
 Izturīga pret nostaigāšanu****
 Dabīga zāliena izskats*****

 

            Smilts pildījums. Zālienu modeļiem, tādiem kā EXCLUSIVE, smilts pildījums ir vitāla zāliena sastāvdaļa. Tāpēc ir jācenšas uzturēt smilts pildījuma daudzumu specifikācijās norādītajā līmenī, nepieciešamības gadījumā to papildinot saviem spēkiem vai kontaktējieties ar mums. Tas nodrošinās:

 • zāliena stabilitāti 
 • dabīgu izskatu
 • palielinās ugunsdrošības līmeni
 • palīdzēs zāliena stiebriem nenoliekties un paildzinās tā kalpošanas ilgumu.

           Uguns vai pārmērīgi sakarsušu priekšmetu iedarbība. Atklātas liesmas vai ļoti karsta priekšmeta klātbūtnē mākslīgais zāliens sakusīs. Tas nedeg ar liesmu, bet sakūst vietā uz kuru iedarbojas. Ja, piemēram, lietojot grilu, nejauši uz  zāliena ir nokritusi kvēlojoša ogle, tajā vietā zāliens izkusīs. Taču lielam uztraukumam nav pamata. Parasti, beidzot darbu objektā, mēs bez atsevišķas maksas, atstājam klientam kādu gabalu no viņam uzstādītā zāliena. Izmantojot to, mūsu speciālisti ātri novērsīs bojājumu un zāliens būs kā jauns.

          Nezāles.  Ja zāliens, kam ir smilts pildījums,  atrodas zem klajas debess un praktiski netiek lietots, tajā vējš mēdz sanest dažādu augu, tai skaita nezāļu sēklas. Protams, tām ir tendence augt, tāpēc laiku pa laikam var nākties vienkārši tās izraut. Ja zāliens nav domāts bērnu vai dzīvnieku rotaļām, variet lietot kādu nezāļu iznīcināšanas līdzekli.

0

Pirkumu grozs