Royal Grass® XPLAY

         Royal Grass® XPLAY ir radīts ar mērķi iegūt ekonomiski izdevīgu un tajā pašā laikā nevainojamu segumu rotaļu laukumos. Atšķirībā no pārējiem Royal Grass® zālienu modeļiem, šeit uzsvars tiek likts uz seguma funkcionalitāti, nevis uz dabīga zāliena izskatu. Jau pēc XPLAY attēliem var redzēt, ka tas diezgan maz atgādina dabīgu zālienu. Šo modeli ieteicams izvēlēties vietās ar lielu slodzi - bērnu rotaļu laukumos , suņu pastaigu laukumos vai multifunkcionālos sporta laukumos. Arī pie lielām slodzēm šis segums kalpos vismaz 10 gadus. Vēl viena priekšrocība - ja ziemā vēlaties uz zāliena ierīkot slidotavu - ar šo modeli tas ir iespējams.

                     datasheet-royal-grass-xplay.pdf                productsheet-royal-grass-xplay.pdf

Royal Grass® "XPLAY" galvenās īpašības:

  • Radīts rotaļu laukumiem
  • Labi kalpos pat pie lielām slodzēm
  • Ekonomisks risinājums
  • Nav kaitīga ne bērniem ne dzīvniekiem
  • Viegli kopjama
  • Kritienus absorbējoša virsma , ja uzstādot to zem zāliena tiek iestrādāts amartizējošs materiāls

Vērtējums ( no * līdz *****)

 Maiga un patīkama**
 Kupla un pilnīga*
 Izturīga pret nostaigāšanu*****
 Dabīga zāliena izskats*


  

               Smilts pildījums. Zālienu modeļiem, tādiem kā XPLAY, smilts pildījums ir vitāla zāliena sastāvdaļa. Tāpēc ir jācenšas uzturēt smilts pildījuma daudzumu specifikācijās norādītajā līmenī, nepieciešamības gadījumā to papildinot saviem spēkiem vai kontaktējieties ar mums. Tas nodrošinās:

  • zāliena stabilitāti
  • palielinās ugunsdrošības līmeni
  • rotaļājoties vai citādi aktīvi lietojot zāliens nekļūs pārāk slidens

           Uguns vai pārmērīgi sakarsušu priekšmetu iedarbība. Atklātas liesmas vai ļoti karsta priekšmeta klātbūtnē mākslīgais zāliens sakusīs. Tas nedeg ar liesmu, bet sakūst vietā uz kuru iedarbojas. Ja, piemēram, lietojot grilu, nejauši uz  zāliena ir nokritusi kvēlojoša ogle, tajā vietā zāliens izkusīs. Taču lielam uztraukumam nav pamata. Parasti, beidzot darbu objektā, mēs bez atsevišķas maksas, atstājam klientam kādu gabalu no viņam uzstādītā zāliena. Izmantojot to, mūsu speciālisti ātri novērsīs bojājumu un zāliens būs kā jauns.

          Nezāles.  Ja zāliens, kam ir smilts pildījums,  atrodas zem klajas debess un praktiski netiek lietots, tajā vējš mēdz sanest dažādu augu, tai skaita nezāļu sēklas. Protams, tām ir tendence augt, tāpēc laiku pa laikam var nākties vienkārši tās izraut. Ja zāliens nav domāts bērnu vai dzīvnieku rotaļām, variet lietot kādu nezāļu iznīcināšanas līdzekli.

0

Pirkumu grozs