Mēs,  Sia "TURF",  jau no 2006 gada piegādājam Latvijas patērētājiem  visaugstākās kvalitātes mākslīgo zālienu produktus. Nevainojama pakalpojumu un  produktu kvalitāte, kā arī 100% apmierināti klienti jau tagad ir mūsu vislabākā vizītkarte, visus šos gadus esam zīmola Royal Grass® (Nīderlande) oficiālie pārstāvji un izplatītāji Latvijā. Ŗoyal Grass® ( www.royalgrass.com) mākslīgie zālieni pamatoti  tiek uzskatīti par izcilāko produktu savā kategorijā visā pasaulē. Ražotājs nepārtraukti uzlabo zālienu izskatu un izturību, izgudrojot un ieviešot dzīvē patentētas tehnoloģijas, kā piemēram, V-veida (V-shape) stiebriņi, ReaDY® vai MiNT® tehnoloģija. V-shape uzlabo zāliena noturīgumu pret noliekšanos, jo maksimāli tiek kopētas dabīgā zāliena stiebriņa formas, savukārt MiNT® tehnoloģija novērš nedabīgo spīdumu, kas dažkārt piemīt mākslīgajiem zālieniem. 

            VIsiem Ŗoyal Grass® modeļiem, kas iegādati Latvijas teritorijā no oficiālā pārstāvja,  spēkā 15 gadu garantija! 

             Papildus Royal Grass® zīmolam piedāvājam specializētus mākslīgo zālienu segumus un to ierīkošanu futbolam, tenisam, golfam un multifunkcionāliem sporta laukumiem no citiem ES ražotājiem. 

            Noliktavā cenšamies vienmēr turēt vismaz dažus no populārākajiem zālienu modeļiem, citos gadījumos piegāde ne vēlāk kā pēc 5 -10 dienām. Pie mums ir iespējams iegādāties dažādus zālienus bez izmēru vai citiem ierobežojumiem, saņemt bezmaksas konsultācijas par visiem mākslīgo zālienu veidiem – sākot no zālieniem, kas domāti bērnu rotaļu laukumiem un sportam , beidzot ar zālieniem, kasi lieliski iederas uz terases vai jumta. Piedāvājam arī profesionāla dizainera pakalpojumus. Tāpat veicam visu veidu mākslīgo zālienu uzstādīšanu, ieskaitot pamatnes sagatavošanu. Kas vēl svarīgi - mēs esam mākslīgo zālienu speciālisti un nepiedāvājam citas preces vai pakalpojumus, jo mums ir svarīgi būt izcilniekiem un perfekcionistiem savā nozarē.

              Lūdzu atcerieties - mākslīgā zāliena cena ir tieši proporcionāla tā kvalitātei un izskatam! Nekvalitatīvs produkts ātri nolietojas un zaudē savu pievilcību jau pirmajā lietošanas gadā! To ir svarīgi iegaumēt pirms veicat izvēli, it sevišķi par materiāliem, kas domāti lai tie labi izskatītos arī pēc 5 un vairāk gadiem. Šaubu gadījumā, lūdzu sazinaties ar mums, jo būsim gandarīti palīdzot ar padomu pat ja neizvēlēsieties mūsu pakalpojumus.

MĀKSLĪGĀ ZĀLE          KONSULTĀCIJAS           LABĀKIE PRODUKTI           NEVAINOJAMS SERVISS