Mākslīgo zālienu ieklāšana
Tikai pareizi ierīkotam zālienam ir spēkā 15 gadu garantija
 

                                   

               Mākslīgā zāliena pareiza un profesionāla ieklāšana ir viens no galvenajiem priekšnosacījumiem lai zāliens izskatītos nevainojami un kalpotu tam paredzēto laiku.  Pareizai uzstādīšanai būs vajadzīgi gan speciāli darbarīki, gan zināšanas. Mūsu piedāvātie zālienu modeļi ir labākie pasaulē, tāpēc mēs noteikti neieteiktu tos uzstādīt pašu spēkiem, jo ir iespēja labi iecerētu ideju neatgriezeniski sabojāt. 

Galvenie aspekti:

  1. Pastāv divu tipu mākslīgie zālieni – ar smilšu pildījumu vai gatavi lietošanai bez pildījuma, ar „pērno zāli” sakņu zonā.
  2. Ar smilts pildījumu parasti zālienu uzstāda vietās, kur tas dabīgi iederas – dārzos, pagalmos, parkos, rotaļu laukumos, gar satiksmes ceļiem, u.c. 
  3. Bez pildījuma zālienu modeļus parasti uzstāda vietās, kur smilšu klātbūtne nav vēlama – iekštelpās, uz balkoniem, terasēm, jumtiem, bet tas neizslēdz augstāk minētos piemērus
  4. Visiem zālienu modeļiem pamatnē ir drenāžas caurumi pa kuriem tiek aizvadīts gan lietus ūdens, gan kūstošais sniegs. Tāpēc, uzstādot mākslīgo zālienu, ir svarīgi nodrošināt ūdens tālāku novadīšanu. Pretējā gadījumā veidosies peļķes un zāliens vēl ilgi pēc lietus būs nelietojams, pēc pirmā sala parādīsies ieplakas un pacēlumi.
  5. Zāliens ir jāuzstāda ne tikai uz labi drenējamas virsmas (pamatnes), bet tai ir  jābūt arī līdzenai un stabilai.
  6. Apraksts mākslīgā zāliena uzstādīšanai angļu valodā: Installation_advisory_RG__v1.pdf 

Tipiska Royal Grass® ieklāšana: