Tenisa laukumiem piedāvājam dažādus segumus, kas pēc savām īpašībām iedalās ´'ātruma´' klasēs. ITF (Starptautiskā Tenisa Federācija) tenisa laukumu klasifikācijas Programma ir izstrādāta, lai palīdzētu pircējiem izvēlēties to tenisa virsmas segumu, kas visvairāk atbilst klienta prasībām. ITF klasificē kortus vienā no piecām kategorijām :


             Pirmajā klasē būs lēnāki laukumi, savukārt piektajā paši atrākie segumi. Ar ātrumu mēs saprotam bumbiņas atlekšanas intensitāti. Savā starpā segumi atšķiras ar zāliena stiebru augstumu, biezumu, formu un daudzumu uz m2. Mēs piedāvajam mākslīgā zāliena korta segumus klatrai gaumei:

        Pastāv vairākas labas alternatīvas izvēloties tenisa laukuma segumu, bet salīdzinājumā ar citiem, mākslīgās zāles segums kalpos nevainojami pat lietainā laikā. Arī kopšana tam vajadzīga ļoti minimāla. Mākslīgās zāles segums nodrošina teicamu laukuma seguma kvalitāti visos gadalaikos, izņemot, protams, ja to klāj sniegs.  Svarīga priekšrocība salīdzinot ar citiem segumiem - polietilēna šķiedrām nekaitēs, ja ziemas laikā tenisa laukums tiks pārvērsts par slidotavu!     

         Uzstādot laukumu, tiek iestrādātas baltas laukuma robežu līnijas, kas nav jāatjauno visu zāliena kalpošanas laiku. Makslīgā zāliena tenisa laukuma izbūve, salīdzinot ar citiām alternatīvām ,būs arī ekonomiskākais variants.  Tenisa laukuma seguma un uzstādīšanas izmaksas ir ap 25 000 EUR +PVN, neeskaitot pamatnes izbūvi.

       Mēs piedāvājam standarta (18,3 x 36,6) tenisa laukumu segumus divās krāsās - zaļā un zaļā/ķieģeļu sarkanā. Vietās ar ierobežotu teritoriju ir iespēja izbūvēt nestandarta tenisa laukumus pēc ITF ieteiktajām rekomendācijām. Korta segumu parasti uzstāda uz labi sagatavotas šķembu pamatnes vai ideāli līdzena asfalta vai betona seguma. Noteikti nedrīkst aizmirst par labu ūdens novadīšanas sistēmu!